X

Питання та відповіді

РЕЄСТРАЦІЯФІНАНСИУЧАСТЬ В АУКЦІОНІПРОТОКОЛ АУКЦІОНУБЕЗПЕКАДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ


Які форми аукціонів проводяться на Вашому сайті

На електронному майданчику EAUCTION CUB проводяться торги з продажу майна підприємств банкрутів, майна неплатоспроможних банків, державного та комунального майна та майна боржників, що перебуває в податковій заставі.

Для реєстрації на сайті виберіть “РЕЄСТРАЦІЯ” і заповніть поля форми. Всі поля обов’язкові. У полі “Ім’я Користувача” допускаються літери та цифри тільки латинецією. Після активації Адміністратором сайту Вас в якості Учасника торгів, Ви зможете подавати заявки та приймати участь в аукціонах.


Як подати Заявку на участь в аукціоні?

Треба скачати Заявку та необхідні документи на сторінці “ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ”, заповнити їх та відправити їх, натиснувши “ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ В АУКЦІОНІ” на сторінці “Оголошення” вибраного Вами аукціону.


Як я узнаю, що моя ЗАЯВКА прийнята?

Після відправлення ЗАЯВКИ з необхідними документами та розгляду їх на аукціонному комітету, Вам на електронну пошту прийде повідомлення, про допущення або недопущення Вас до торгів. У разі допущення до торгів, Вам пришлють Логін та пароль для входу на сайт та посилання для входу на сторінку вибраного Вами аукціону.


Чи можу я зазделегідь зареєструватися на сайті, без відправки Заявки та документів?

Ви можете зазделегідь зареєструватися на сайті, але вхід на сайт через Логін і пароль буде відкрито (активовано) тільки після розгляду заявки з документами на конкретний аукціон. При реєстрації на сайті в полі “Ім’я користувача” літери вводяться латинецією, а для паролю можна використовувати “Генератор паролю”, розташований в боковой колонці на сторінке “Оголошення”

Чи можна без реєстрації на сайті розглядати деталі аукціону?

Без реєстрації на сайті розглядати деталі аукціону можна, але робити ставки в аукціонах не можна.На яких аукціонах я можу робити ставки, коли отримаю Логін і пароль.

Учасникам, які отримали Логін і пароль, доступні поля “ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В АУКЦІОНІ” на тих аукціонах, до яких їх допустили.

Де я можу прочитати вимоги та умови роботи електронного майданчика

Вимоги та умови роботи електронного майданчика вказаны в Регламенті, а вимоги та умови по конкретному Лоту у відповідних Правилах (дивись сторінку “Інформація Користувачу”).

Які формати документів можна прикрепляти до ЗАЯВКИ при заповненні полів ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА АУКЦІОН

При заповненні полів “ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА АУКЦІОН” можна прикрепляти документи у форматі doc, docx, xls, xlsx, pdf, jpg (не більше 2мБайт). Формати WinRar, WinZip та інщі не підтримуються.

Навіщо заповнювати та висилати Договір про приєднання до Регламенту

Договір про приєднання до Регламенту підтверджує Вашу згоду з вимогами і умовами роботи електронного майданчика.


Як сплачувати гарантійний внесок та реєстраційний збір?

Гарантійний внесок та реєстраційний збір можна сплачувати по реквізитам, вказаним в “Оголошенні про аукціон” (дивись “Повний текст Оголошення” на сторінці аукціону), або подавши ЗАПИТ Оператору майданчика на сторінці “ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ”. Рахунки прийдуть на Вашу електронну адресу.


Чи повертається гарантійний внесок, якщо я не стану Переможцем аукціону

Так, гарантійний внесок повертається Учаснику, який не став Переможцем протягом трьох днів після отримання Заявки про повернення гарантійного внеску


Чи можу я залишити сплачений мною гарантійний внесок, якщо я не став Переможцем аукціону, але хочу участвовати далі в інших аукціонах.

Так, Ви можете залишити Гарантійний внесок на рахунку Оператора, але для інших аукціонів Ви повинні доплатити суму гарантійного внеску, якщо у Вас не вистачає грошей.

Як мені зарахувати залишений мною гарантійний внесок до наступних аукціонів.

Зарахувати залишений Вами гарантійний внесок до наступних аукціонів можно через подачу Листа про зарахування грошей до наступних аукціонів.


Чи зараховується гарантійний внесок Переможця аукціону до вартості майна, яку Переможець повинен сплатити?

Так, Оператор перераховує Продавцю майна гарантійний внесок Переможця згідно листа Переможця протягом трьох днів.Якщо Переможець аукціону не підпише Протокол аукціону або Договір Купівлі-продажу майна, чи повертається йому гарантійний внесок?

Ні. Згідно з Правилами проведення аукціонів, гарантійний внесок Переможцю не повертається, якщо він не підписав Протокол аукціону або Договір купівлі-продажу майна, або не сплатив вартості майна згідно з Договором Купівлі-продажу.


В який термін Переможець повинен сплатити вартість майна, купленого на аукціоні.

Переможець повинен сплатити вартість майна, купленого на аукціоні у строки, вказані в Договорі Купівлі-продажу.


Чи сплачує Переможець виногороду Оператору аукціона?

Це залежить від формату аукціона та вказується в Оголошенні про аукціон. Як правило Переможець не сплачує виногороду Оператору при проведенні аукціонів з продажу майна підприємств-банкрутів.

Чи обов'язково сплачувати реєстраційний збір?

Це залежить від формату і об’єму робіт по підготовці проведення аукціона та вказується в Оголошенні про аукціон.Яким чином я зможу прийняти участь в аукціоні

Після отримання Вами Логіну і паролю, Вам необхідно увійти на сайт та перейти за посиланням, яке Ви отримали від Оператора для участі у торгах.


Як я можу робити ставки на торгах

Вам потрібно ввести Ціну покупки Лота у поле вище кнопки “Зробити ставку” та натиснути кнопку “Зробити ставку”. Ціна покупки Лота повинна перевищувати Поточну ціну (або бути меньшою Поточної ціни для аукціонів на зменшення ціни) на один крок аукціону.


Де я можу побачити Крок аукціону.

Крок аукціону Ви можете побачити в Оголошенні про аукціон та в Опису аукціона. Для аукціонів на збільшення ціни система сама запропонує Вам наступну ціну.


Для чого надається поле КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ

В цьому полі Ви можете проставити максимальну ціну, вище якої Ви не зможете робити ставки та натиснути кнопку “ЗАПРОПОНУВАТИ ПРОПОЗИЦІЮ”

Яким чином я дізнаюся, що я виграв?

Це буде видно у полі “ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ СТАВОК” закінченню аукціона. На Вашу пошту прийде лист, що Ви стали Переможцем та прохання підписати присланий “ПРОТОКОЛ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ”.


Для чого мені треба підписувати ПРОТОКОЛ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ?

ПРОТОКОЛ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ є основним документом, підтверджуючим достовірність торгів. На підставі підписаного ПРОТОКОЛУ оформлюється Договір купівлі-продажу.


Яким чином я зобов'язан підписати ПРОТОКОЛ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ?

На Вашу електронну пошту прийде «Протокол проведення аукціону» від Оператора торгів, який Вам треба підписати, сканкопію підписаного Протоколу відправити на електронну пошту Оператора, а оригінал «Протоколу» доставити в офіс Оператора торгів поштою, або кур’єром.


Що мені треба робити далі?

Після затвердження  «Протоколу проведення аукціону» ЗАМОВНИКОМ торгів, Вам треба сплатити вартість майна та підписати Договір купівлі-продажу, який Ви отримаєте від ЗАМОВНИКА торгів.


Чи враховується гарантійний внесок до вартості майна?

Так, гарантійний внесок враховується до вартості майна.


В які строки я повинен сплатити вартість купленого майна?

Строки оплати вартості купленого майна будуть казані в ПРОТОКОЛІ ПРОВЕДЕННІ АУКЦІОНУ ТА ДОГОВОРІ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ.


Чи є гарантії, що мій гарантійний внесок повернуть мені, якщо я не стану Переможцем?

Гарантійний внесок Учасника, який не став Переможцем, повертається йому за його заявою протягом 3-х днів, згідно з ПРАВИЛАМИ, які додаються на сторінці “Інформація Користувачу”. Це порядок, встановлений Законами України.


Чи є гарантії, що я отримаю майно, що купив, після його сплати.

Ви отримаєте майно, що купили на торгах, після його сплати, згідно з ПРОТОКОЛОМ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ ТА ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ МАЙНА.Як і коли я повине підписати Договір купівлі-продажу майна?

Ви повинні сплатити вартість майна згідно з ПРОТОКОЛОМ ПРОВЕДЕННЯ АУКЦІОНУ та підписати Договір купівлі-продажу майна з Замовником аукціону у строки, оговорені в Договорі купівлі-продажу майна.


Як я отримаю майна, що купив

Ви отримаєте майно, що купили, на підставі Договору купівлі-продажу майна. Якщо Ви купили нерухомість, то оформлення Права власності на нерухоме майно проводить Нотаріус.