Українська універсальна біржа «Капітал» зареєстрована м.Києві в лютому 2006р. Ідея створення універсальної біржі базувалася на акумуляції в штаті професіоналів, які мають досвід роботи в галузі агропромислового комплексу, продажу нерухомості, оцінки майна майнових прав, а також досвід в організації та проведення аукціонів з продажу державного майна, майна підприємств — банкрутів, біржових торгів сільськогосподарської продукції і продуктів її переробки.

Українська універсальна біржа «Капітал» успішно протягом усієї своєї діяльності співпрацює з Міністерством Аграрної політики та продовольства, Національною  Академією Аграрних Наук, Фондом Держмайна України та його регіональними відділеннями по м.Києву та Київській області, Міністерством Юстиції України, Вищим Господарським судом України і Арбітражними керуючими, що дозволяє їй успішно проводити аукціони з продажу державного майна, майна підприємств банкрутів та комерційні аукціони.

Наші фахівці допоможуть Вам успішно вирішити всі організаційні питання і провести відкриті торги з продажу майна. Наявність професійних ліцитаторів дозволяє нашій біржі проводити аукціони як в залі для проведення торгів, так і на електронному торговельному майданчику з використанням технології віддаленого доступу через мережу Інтернет.

Ми допоможимо Вам знайти інвесторів та залучити їх до Ваших проектів.

Фахівці Української універсальної біржі «Капітал» допоможуть Вам швидко і якісно оцінити нерухомість, автотранспорт, машини і обладнання, земельні ділянки, цілісні майнові комплекси і Ваш бізнес в цілому, паї, акції та інші цінні папери, майнові права та нематеріальні активи, в т. ч. провести оцінку прав на об’єкти інтелектуальної власності. Оцінювачі Українській універсальній біржі «Капітал» є дійсними членами Асоціації фахівців оцінки.